منو
سبد شما

بذر فلفل

مدل: فلفل گلباز
قابلیت برداشت : 75 روز پس از انتقال نشاءشکل میوه : باریک بلند، کشیده و موج دارطول میوه : 20-16 سانتی مترطعم میوه : تندی ملایمرنگ میوه : سبز روشن و در زمان رسیدگی قرمز رنگ (خوش رنگ)طول بوته : به ارتفاع 90-85 سانتی متروزن هزار دانه : 5 گرمدارای عملکرد بالابازار پسندی به علت شکل ظاهری ..
0تومان
مدل: فلفل سبز قلمی سنم
مشخصات فني این فلفل در مقایسه با سایر ارقام ویژگی های خاصی دارد و دارای بوته های بلند و پربار که 50 تا 60روز پس از انتقال نشا شروع به محصول دهی می کند.محصول تولیدی در ابتدا به سبز لیمویی و با طعم شیرین می باشد.در زمان رسیدگی به رنگ قرمز بسیار خوشرنگی تبدیل می شود که به صورت تازه خوری و پودر خشک مص..
0تومان
مدل: فلفل دیماز
مشخصات فنياین فلفل در مقایسه با سایر ارقام ویژگی های خاصی دارد و دارای بوته های بلند و پربار که 50 تا 60روز پس از انتقال نشا شروع به محصول دهی می کند.محصول تولیدی در ابتدا به سبز لیمویی و با طعم شیرین می باشد.در زمان رسیدگی به رنگ قرمز بسیار خوشرنگی تبدیل می شود که به صورت تازه خوری و پودر خشک م..
0تومان
مدل: فلفل دلمه عنبری
قابلیت کاشت : مناسب برای تمامی مناطق ایرانقابلیت برداشت : 75-70 روز پس از انتقال نشاءشکل میوه : مکعبی بلوکی شکلطعم میوه : بسیار ترد و سفترنگ میوه : سبز تیرهشکل بوته : نسبتاً پاکوتاهموارد مصرف : برای تازه خوری و فرآیندهای صنعتیوزن هزار دانه : 6 گرمدارای عملکرد بالا (80 تن در هکتار)..
0تومان
مدل: بذر فلفل تند
بذر فلفل سبز فرنگی عنبری قوطی 100 گرمیCapsicum Green Pepperمناطق کاشت : مناطق روز بلند و روز کوتاه (تقریباً تمامی مناطق ایران)زمان برداشت : 80-75 روز بعد از انتقال نشاءشکل میوه : کشیده به رنگ سبز تیرهاندازه میوه : به طول 15-10 سانتی مترطعم میوه : تند و خوش عطرطول بوته : به ارتفاع 80..
0تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)