منو
سبد شما

کاربران گرامی لطفا قبل از خرید برای چک کردن موجودی با شماره 09382023137 در ارتباط باشد و یا با سامانه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه در ارتباط باشد

گلسم

حشره كش سيستميك ايميداكلوپريد شرکت گلسم (با اثر تماسي و گوارشي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرحشره كشي سيستميك با اثر تماسي و گوارشي از گروه نئونيكوتينوئيد ها كه روي گيرنده هاي نيكوتينيك استيل كولين استراز در سيستم عصبي حشره اثر مي كند.. اين حشره كش بخوبي از طريق برگ، ساقه و ريشه جذب گياه مي گردد و با ورود به شيره گياهي به ساير قسمتهاي گياه نيز منتقل شده و كنترل مطلوبي حاصل..
0تومان
حشره كش و آفت کش پرمترین شرکت گلسم (تماسي، گوارشي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرپرمترين حشره كشي تماسي، گوارشي از گروه پيروتيروئيدها است كه با جلوگيري از بسته شدن كانال ورود سديم به اكسون سلول هاي عصبي حشره، سبب مرگ آن مي شود و تا حدودي خاصيت دور كنندگي نيز دارد. پرمترين حشره كشي نسبتا كم خطر است كه علاوه بر مصرف بر روي آفات كشاورزي، در ايران به عنوان حشره ..
0تومان
حشره و کنه کش اتیون شرکت گلسم (با اثر تماسي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه  عملکرداتيون حشره كش و كنه كشي است از گروه فسفره آلي با اثر تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي آفات اختلال ايجاد كرده و سبب مرگ آنها مي شود. موارد مصرف  کاربرد برای :  منابع : لینک منبع..
0تومان
حشره کش و کنه کش آبامکتین شرکت گلسم حشره کش و کنه کش آبامکتین شرکت گلسم
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: GS
معرفی و نحوه اثرآبامكتين حشره كش. كنه كشي است از گروه آورمكتين كه از طريق تماس و گوارشي حشرات را از بين مي برد. آبامكتين سيستميك نيست اما در بافت گياه نفوذ مي‌كند. در بدن حشرات و كنه‌ها سبب افزايش فعاليت گاباآمينو بوتريك اسيد (GABA) شده، در سيستم اعصاب اختلال ايجاد كرده و نهايتا منجر به مرگ مي شود..
0تومان
حشره‌كش و كنه‌كش پروفنوفوس شرکت گلسم (فسفره با اثر گوارشي تماسي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه عملکردپروفنوفوس حشره‌كش و كنه‌كشي است فسفره با اثر گوارشي تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز و اختلال در سيستم عصبي، سبب مرگ آفات مي شود.موارد مصرفکاربردکرم قوزه پنبهمنابع : لینک منبع..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرفن پروپاترين حشره كش و كنه كش غيرسيستميك، تماسي، گوارشي و دور كننده از گروه پايروتروئيدها است. اين آفت كش اثر ضربه اي و سريع دارد و با ايجاد اختلال در كانال هاي سديم در غشاء آكسوني سلول هاي عصبي حشرات و كنه ها، سبب از بين رفتن آنها مي شود.موارد مصرفکاربرد : کنه قرم..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
حشره كش و كنه كش تماسي و گوارشي با خاصيت تدخيني از گروه فسفره آلي است كه با مهار آنزيم كولين استراز سبب از بين رفتن آفات مي شود. كلرپيريفوس يكي از پرمصرف ترين سموم فسفره در جهان حسوب مي شود كه براي آفات مختلفي به كار مي رود. موارد مصرف  کاربرد : شپشک استرالیایی - سپردار زرد مرکبات - شپشک..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثردلتامترين حشره‌كشي است بسيار كارآمد از گروه پيروتيروئيدها با اثر تماسي و گوارشي است كه به صورت ضربه اي به فاصله كوتاهي پس از ورود به بدن حشرات آنها را از بين مي برد. دلتامترين چربي دوست است و به راحتي جذب بدن حشرات شده و آنها از بين مي برد. از آنجا كه اثر ضربه اي دارد حشرات را به س..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
ديفلوبنزورون حشره كشي تماسي گوارشي از گروه بنزوئيل اوره است كه در تمامي مراحل پوست اندازي حشره با جلوگيري از سنتز كتين مانع از تشكيل جلد شده و حشره را از بين مي برد. اين سم فاقد خاصيت سيستميك و نفوذ بافت گياه است لذا روي حشرات مكنده بي تاثير مي باشد.موارد مصرفکاربردمینوز لکه گرد سی..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
ديمتوآت گل سم حشره كش سيستميك فسفره با اثر تماسي و گوارشي است كه روي كنه‌ها نيز موثر است. ديمتوآت با جلوگيري از كاركرد كولين استراز در سيستم عصبي آفت اختلال ايجاد مي كند. اين حشره كش بيشتر روي آفات مكنده به خصوص شته و تريپس موثر است.موارد مصرفکاربردشته ها - زنجرک های چغندرقند..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرديازينون حشره كشي است از گروه ارگانو فسفره با اثر تماسي، گوارشي و تنفسي كه با جلوگيري از فعاليت‌ كولين استراز و اختلال در سلول هاي عصبي سبب مرگ حشرات مي‌شود.موارد مصرفکاربرد : کرم سیب - لیسه سیب - پسیل گلابی - شته ها - کرم سفید ریشه - کرم خوشه خوار انگور - تریپ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرسايپرمترين حشره كشي غيرسيستمك با اثر تماسي و گوارشي از گروه پايروتروئيدها است كه با باز نگه داشتن كانال سديم در سلول هاي عصبي حشره سبب مرگ آن مي شود. اين حشره كش علاوه بر خاصيت دوركنندگي و ضدتغذيه اي، داراي دوام اثر طولاني نيز مي باشد.موارد مصرفمنابع : لینک منبع..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)