منو
سبد شما

کاربران گرامی لطفا قبل از خرید برای چک کردن موجودی با شماره 09382023137 در ارتباط باشد و یا با سامانه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه در ارتباط باشد

فیسکارس

Brand: فیسکارس مدل: SW47
اره هرس فیسکارس مدل Sw47 یکی از شاهکارهای این کمپانی در تولید اره می باشد . این اره ساخت کمپانی فیسکارس در کشور فنلاند میباشد که قادر است شاخه های ضخیم با قطر تا 20 سانتی متر را به راحتی قطع کند. دسته D شکل  طوری طراحی گردیده که کاملا در دست قرار می گیرد و سطح SoftGrip گرفتن راحت و ایمن را تضمین می ..
3,900,000تومان
Brand: فیسکارس مدل: XA3
کوتاه اما پویا، این تبر داسی شکل مناسب برای برش شاخه های کوچکتر از درختان است و پوست درخت را نیز به راحتی از کنده درخت جدا میسازد. این تبر با توجه به انتهای دستگیره منحنی شکل عمیق آن، به همراه بدنه تو خالی از جنس فیبر کربن قرار گیری دست در خود را آسان و کاربردی در عین حال ارگونومیک نموده است. تیغه ف..
4,200,000تومان
Brand: فیسکارس مدل: X7
ایده آل برای خرد کردن کیندلینگ و کنده های کوچک تا متوسطبرای انجام کارهای بیشتر با هر بار چرخش، آن را عمیق‌تر کنیدتعادل کامل و نسبت قدرت به وزن، سرعت چرخش را برای چند برابر کردن قدرت افزایش می دهد، بسیار شبیه به چوب بیسبال آلومینیومیتکنیک انحصاری آسیاب تیغه لبه تیزتری را برای تماس بهتر و ..
4,200,000تومان
Brand: فیسکارس مدل: SingleStep P25
قیچی هرس Fiskars SingleStep™ Anvil P25 یک هرس منظم و ساده برای برش چوب سخت را فراهم میکند. هنگامی که در حال هرس بوته‌ها یا درختان می باشید، مکانیزم تک پله‌ای فیسکارس شما را ناامید نمی‌کند. اگر به دنبال کیفیت Fiskars برای کارهای اساسی هرس در باغ هستید، دیگر به دنبال قیچی دیگری نباشید. از دستگیره‌های ..
0تومان
Brand: فیسکارس مدل: p361
قیچی هرس فیسکارس نام آشناترین قیچی ساخت فنلاند میباشد . نقطه قوت این قیچی فنلاندی تیغه  مدل سندانی آن میباشد که بر خلاف تیغه های دیگر موجود در بازار برشی بسیار تمیزی را به ارمغان می آورد . این سبک تیغه ( سندانی ) قادر است فشار وارده به دست را در حین برش به اندازه قابل توجهی کمتر نماید .یک دسته سبک و..
2,800,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)