منو
سبد شما

اینهل - Einhell

Brand: اینهل - Einhell مدل: Fortexxa-18/20 TH
  اره برقی دستی شارژی Einhell FORTEXXA 18/20 TH یکی از اعضای قدرتمند خانواده انعطاف پذیر Power X-Change است. این ابزار دستی، سبک و ارگونومیک توسط یک موتور براشلس Einhell، یک موتور الکتریکی بدون جاروبک که دوام و قدرتمندتر از یک موتور برس کربن معمولی است، نیرو می گیرد. همراه با تیغه و زنجیر با..
10,175,000تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 18/40-1 Li (2x1,5 Ah)
عضوی از خانواده Power X-Change گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند گشتاور 40 نیوتن متری 21 حالته به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است کار بهینه در مناطق تاریک به لطف نور LED طراحی ارگونومیک و چسبندگی نرم همراه با دو باتری 1.5Ah PXC و شارژر 30 دقیقه ای حاو..
6,879,000تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: E-Box S35
 ساخـــت آلـــــمانابعاد : 35 در 33 در 11.5 سانتیمتردر جعبه برق می توان انواع ابزار و لوازم جانبی را ذخیره کرد: انواع دستگاه های شارژی جمع و جور با باتری های قابل شارژ و شارژر. همچنین طیف گسترده ای از لوازم جانبی مخملی Multi Tools را در یک جعبه برقی S35 پیدا کنید.  جعبه الکتریکی S35 با ..
3,070,000تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: te-cd-18-40-1-li-one-2-5ah
عضوی از خانواده Power X-Change گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند گشتاور 40 نیوتن متری 21 حالته به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است کار بهینه در مناطق تاریک به لطف نور LED طراحی ارگونومیک و چسبندگی نرم همراه با d; باتری 2.5Ah PXC و شارژر 30 دقیقه ای حاو..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 12/1 X-Li (1x2,0Ah)
عملکر های اصلی این مدل ----> پیچ گوشتی ، سوراخکاری ( یک عدد باطری 2 آمپری ) به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است حداکثر انعطاف در هنگام کار به لطف چاک مته قابل جابجایی گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند کنترل سرعت الکترونیک برای کار مواد و کارب..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 12/1 Li (1x2,0Ah)
عملکر های اصلی این مدل ----> پیچ گوشتی ، سوراخکاری ( یک عدد باطری 2 آمپری ) به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند کنترل الکترونیک سرعت برای کار مواد و کاربرد خاص کار بهینه در مناطق تاریک به لطف نور LED کمتریل ..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 18/2 Li Kit (2x1,5 Ah)
عملکر های اصلی این مدل ----> پیچ گوشتی ، سوراخکاری ( دو عدد باطری 1.5 آمپری ) به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است حداکثر انعطاف در هنگام کار به لطف چاک مته قابل جابجایی گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند کنترل سرعت الکترونیک برای کار مواد و کا..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 12/1 Li (2x2,0Ah)
عملکر های اصلی این مدل ----> پیچ گوشتی ، سوراخکاری ( دو عدد باطری 2 آمپری ) به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است حداکثر انعطاف در هنگام کار به لطف چاک مته قابل جابجایی گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گوشتی قدرتمند کنترل سرعت الکترونیک برای کار مواد و کارب..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
عملکر های اصلی این مدل ----> پیچ گوشتی ، سوراخکاری ( دو عدد باطری 2 آمپری ) درایور بی سیم 12 ولت قدرتمند با گشتاور 30 ​​نیوتن متر حداکثر انعطاف در هنگام کار به لطف سه نظام قابل جابجایی به لطف فناوری Li-Ion بدون تخلیه خود، همیشه آماده استفاده است گیربکس 2 سرعته برای سوراخکاری و پیچ گ..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TE-ID 500 E
دریل چکشی TE-ID 500 E ابزار کوچک و مفیدی است که خدمات خوبی را به علاقه مندان جاه طلب DIY در کارهای پیچ گوشتی، سوراخ کاری و سوراخ کاری چکشی در همه جای خانه، کارگاه و گاراژ ارائه می دهد. تغییر ابزار کاربرپسند توسط چاک مته تعویض سریع با کیفیت بالا تضمین می شود. استاپ عمق حفاری این مدل در قسمت خصوصیات م..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TC-ID 720/1 E
دریل چکشی TC-ID 720/1 E اینهل سه دریل در یک دریل تمام عیار است. وقتی نوبت به سوراخکاری و سوراخ کاری ضربه ای می رسد، دریل نوع چکشی بیشترین عملکرد در برابر هر ماده ای است. بسته به ماده خاصی که دستگاه برای آن استفاده می شود، می توان از تنظیمات حفاری هنگام نفوذ موادی مانند پلاستیک، فلز یا چوب استفاده کر..
0تومان
Brand: اینهل - Einhell مدل: TC-ID 650 E
دریل چکشی TC-ID 650 E اینهل سه دریل در یک دریل تمام عیار است. وقتی نوبت به سوراخکاری و سوراخ کاری ضربه ای می رسد، دریل نوع چکشی بیشترین عملکرد در برابر هر ماده ای است. بسته به ماده خاصی که دستگاه برای آن استفاده می شود، می توان از تنظیمات حفاری هنگام نفوذ موادی مانند پلاستیک، فلز یا چوب استفاده کرد...
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 46 (4 صفحه)