منو
سبد شما

کاربران گرامی لطفا قبل از خرید برای چک کردن موجودی با شماره 09382023137 در ارتباط باشد و یا با سامانه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه در ارتباط باشد

آر تی تک | artitec

Brand: آر تی تک | artitec مدل: 3t-c
دستگاه پیوند مکمل امکان پیوند تاج را روی گیاهانی با قطر 45 میلی متر فراهم می کند. این قیچی را باید به همراه قیچی پیوند سه کاره ایتالیایی استفاده کنید . از این نوع قیچی برای "پیوند تاج" استفاده می شود ، این روش پیوند روی گیاهانی با عمر 3-4 سال انجام می شود که بدیهی است اندازه تنه آنها از 25 تا 45 میل..
1,600,000تومان
Brand: آر تی تک | artitec مدل: it-4t
قیچی پیوند زنی 4 کاره ایتالیایی ( چهار تیغه) قیچی پیوند چهار کاره ، ساخته شده توسط سرمایه گزار و مهندس ایتالیایی و ساخته شده در خاک ایتالیا ، ایده آل برای انواع مختلف پیوند می باشد . این قیچی قادر است تا چهار نوع پیوند متفاوت را برای شما انجام دهد ، از جمله پیوند امگا ، وی (v) شکل ، و پیوند جوانه یا..
1,750,000تومان
Brand: آر تی تک | artitec مدل: artitec-pump
 پمپ مته ای یک محصول بسیار همه کاره است که برای کاربردهای متعدد (باغبانی، قایق سواری، کمپینگ و غیره) مناسب است.این پمپ با مکش مایعات تا ۴ متر و ویژگی انتقال آب تا ۵۰ متر با ارتفاع انتقال ۱۰ متر را می توان برای طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرد.. دارای پین کاربردی 8 میلی متری است که با انواع ..
0تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)