منو
سبد شما

آلتونا

برند: آلتونا مدل: j422
اره دستی خم: اره دستی ما دارای طرح برگ های دندانه دار ژاپنی است که امکان برش را در زیر کشش فراهم می کند و در نتیجه خطر خم شدن را کاهش می دهد.  تیغه نازک تر که برش های دقیقی را ایجاد می کند. تیغه تیز: این مدل برای کارهایی که نیاز به برش های تمیز، دقیق و ظریف دارند ایده آل است.  سطح منحنی سرعت بالاتری..
2,900,000تومان
برند: آلتونا مدل: 0741-23
قیچی هرس آلتونا برند 0741 دارای تیغه فولادی با کربن بالاست  ( پرکربن ) که کیفیت و طول عمر بالایی در مقایسه با رقیبان را دارا میباشد. دسته های توخالی این قیچی با روکش پلاستیکی نرم از جنس ABS به همراه طراحی ارگونومیک آن ایده آل برای هر کاربری است. از ویژگی های دیگر این قیچی، گیره ایمنی روی دسته میباشد..
2,300,000تومان
برند: آلتونا مدل: j469
 - قیچی باغبانی: قیچی های ما سبک وزن هستند و به راحتی قابل حمل هستند، لوازم جانبی عالی برای برداشت و نگهداری درختان میوه و انگور. طول آنها 22 سانتی متر است و برش با قطر 25 میلی متر را ارائه می دهند. - برش بای پس: به لطف سر برشی که ارائه می دهند، قیچی ما به شما امکان می دهد شاخه ها را به صورت با..
1,398,000تومان
برند: آلتونا مدل: J466
قیچی هرس 1 دستی با سندان مستقیم از فولاد پرکربن. ساخت کشور اسپانیا طول : 21 سانتی مترظرفیت برش : 25 میلی متر ایده آل برای بریدن شاخه هایی با ضخامت 1 تا 3 سانتی متر بدون زحمت.ویژگی های اصلی محصول :قیچی ایده آل برای هر کار باغبانی، از هرس گرفته تا بریدن شاخه ها و گل های خشک، پیرایش..
0تومان
برند: آلتونا مدل: 7000
قیچی باغبانی: قیچی تیغه ای مستقیم ما سبک وزن است و به راحتی قابل حمل است و وسیله ای عالی برای برداشت و نگهداری درختان میوه و انگور است. طول آنها 21 سانتی متر است و برش با قطر 25 میلی متر را ارائه می دهند. برش بای پس: به لطف سر برشی که ارائه می دهند، قیچی ما به شما امکان می دهد شاخه ها را به صورت با..
0تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)