منو
سبد شما

کاربران گرامی لطفا قبل از خرید برای چک کردن موجودی با شماره 09382023137 در ارتباط باشد و یا با سامانه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه در ارتباط باشد

آلتونا

Brand: آلتونا مدل: 7000
قیچی باغبانی: قیچی تیغه ای مستقیم ما سبک وزن است و به راحتی قابل حمل است و وسیله ای عالی برای برداشت و نگهداری درختان میوه و انگور است. طول آنها 21 سانتی متر است و برش با قطر 25 میلی متر را ارائه می دهند. برش بای پس: به لطف سر برشی که ارائه می دهند، قیچی ما به شما امکان می دهد شاخه ها را به صورت با..
0تومان
Brand: آلتونا مدل: 0741-23
قیچی هرس آلتونا برند 0741 دارای تیغه فولادی با کربن بالاست  ( پرکربن ) که کیفیت و طول عمر بالایی در مقایسه با رقیبان را دارا میباشد. دسته های توخالی این قیچی با روکش پلاستیکی نرم از جنس ABS به همراه طراحی ارگونومیک آن ایده آل برای هر کاربری است. از ویژگی های دیگر این قیچی، گیره ایمنی روی دسته میباشد..
0تومان
Brand: آلتونا مدل: j469
 - قیچی باغبانی: قیچی های ما سبک وزن هستند و به راحتی قابل حمل هستند، لوازم جانبی عالی برای برداشت و نگهداری درختان میوه و انگور. طول آنها 22 سانتی متر است و برش با قطر 25 میلی متر را ارائه می دهند. - برش بای پس: به لطف سر برشی که ارائه می دهند، قیچی ما به شما امکان می دهد شاخه ها را به صورت با..
0تومان
Brand: آلتونا مدل: J466
قیچی هرس 1 دستی با سندان مستقیم از فولاد پرکربن. ساخت کشور اسپانیا طول : 21 سانتی مترظرفیت برش : 25 میلی متر ایده آل برای بریدن شاخه هایی با ضخامت 1 تا 3 سانتی متر بدون زحمت.ویژگی های اصلی محصول :قیچی ایده آل برای هر کار باغبانی، از هرس گرفته تا بریدن شاخه ها و گل های خشک، پیرایش..
0تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)