منو
سبد شما

قیچی باغبانی

برند: کامپگنولا مدل: Easy L
قیچی هرس با باتری کمپاگنولا Easy L قیچی هرس برقی Easy L، سبک و خوش دست، بخشی از خط جدید Campagnola Line 44 است. با ظرفیت برش 36 میلی متر و امکان باز شدن دو تیغه با برش پیشرونده، برای باغات انگور به ویژه هرس آلاچیق، باغ های سیب، گیاهان زینتی و همیشه سبز توصیه می شود. دسته ارگونومیک، سبکی محصول و کی..
33,100,000تومان
برند: کامپگنولا مدل: Stark L
قیچی هرس برقی Campagnola STARK L قیچی هرس برقی Campagnola STARK L یک ابزار نیمه حرفه ای است که هم برای باغ های انگور و هم برای باغ ها مناسب است. قطر برش بزرگتر از سایر قیچی های هرس با باتری Campagnola (37 میلی متر). این قیچی برقی Campagnola برای باغداران میوه و انگورکه نیاز به ابزار هرس برای استف..
26,200,000تومان
برند: کامپگنولا مدل: Stark M
قیچی هرس برقی Campagnola STARK M قیچی هرس برقی Campagnola STARK M یک ابزار نیمه حرفه ای است که هم برای باغ های انگور و هم برای باغ ها مناسب است. مجهز به نمایشگری است که تعداد برش ها، جزئی و کلی و میزان باتری را نشان می دهد. این قیچی برقی Campagnola برای باغداران و میوه که نیاز به ابزار هرس برای اس..
22,640,000تومان
برند: کامپگنولا مدل: speedy
قیچی هرس الکتریکی Campagnola SPEEDY قیچی هرس Campagnola SPEEDY یک ابزار برش نیمه حرفه ای است که کوچکترین در این دسته است. این قیچی شارژی Campagnola برای اغداران میوه که نیاز به ابزار هرس برای استفاده بدون موتور کمپرسور یا کمپرسور نصب شده روی تراکتور دارند، مناسب است. این ابزار برش در میان سایر ابز..
10,790,000تومان
برند: آرس-ars مدل: Lpa-30L
ارسال این محصول با توجه به اینکه باید همکران از امارات ارسال کنند بین 10 الی35 روز کاری به طول خواهد انجامیدویژگی ها و مزایا: • دسته های پلاستیکی راحت • مجهز به فولاد بیضی شکل برای هرس بسیار سنگین مشخصات فنی: جنس تیغه: فولاد کربن بالا طول کلی - 806 میلی متر وزن - 1090 گرم تیغه یدکی - LPA-30-1، LPA-3..
9,400,000تومان
برند: LOWE مدل: LOWE-8.109
هنر برش بر روی پایه ثابت سندانی شکل، توسط والتر شرودر در سال 1923 ساخته شد و میلیون ها برش ثابت کرده است که این سیستم، برش را به صورت قابل توجهی آسان نموده و آن را به محبوبیت کاربران حرفه ای تبدیل می کند.در مقابل هرس با قیچی های معمولی ، جایی که تیغه اصلی و تیغه ثابت از یکدیگر عبور می کنند،  قیچ..
8,367,000تومان
برند: آرس-ars مدل: LPB-30L
قیچی های بای پس و برش تمیز: قیچی های بای پس ابزار ایده آلی هستند که برای حفظ سلامت گیاه به آن نیاز دارید، زیرا این دو تیغه به طور یکپارچه از کنار هم می لغزند تا برشی واقعاً تمیز ایجاد کنند. عملکرد اصلی این قیچی باغبانی حفظ سلامت گیاه پس از بریدن است، فک پایین زیر تیغه بالایی قرار می‌گیرد تا شاخه درخ..
6,800,000تومان
برند: باهکو مدل: PG-19-F
تیغه برش ساخته شده از فولاد درجه که کاملا سخت گردیده دسته های تلسکوپی ساخته شده از لوله های آلومینیوم نقره ای ، قابل ارتقا از 70 سانتی متر تا 90 سانتی متر دسته های راحت و دو جزئی که از پلی پروپیلن نارنجی رنگ و الاستومر ترموپلاستیک مشکی رنگ نرم ساخته شده است دارای جذب کننده شوک لاستیکی قفل و باز کردن..
6,100,000تومان
برند: بوش-Bosch مدل: Easy Prune
قیچی شارژی Bosch EasyPrune برای حداکثر قدرت برش قیچی شارژی Easy Prune برای کارهای روزمره باغبانی مناسب است. Easy Prune که مجهز به فناوری کمکی برقی است، برش را برای شما کامل می کند و از کشیدگی دست جلوگیری می کند. چه در حال هرس گل ها، کوتاه کردن پرچین ها و یا بریدن درختچه ها باشید، به شما امکان می دهد..
5,850,000تومان
برند: برگر-berger مدل: 1014
  قیچی دسته گردان دسته آلومینیومی  ارگونومیک مدل 1014. قیچی دستی خط آلومینیومی Berger با دستگیره های سبک وزن ساخته شده از آلومینیوم بادوام و فورج کاری شده ، امکان کار کارآمد و ایمن را به خود جلب می کند. عملکرد سالم توسط سر برش با زاویه 15 درجه پشتیبانی می شود که شیب مچ را در حین ..
5,290,000تومان
برند: LOWE مدل: LOWE-6.109
هنر برش بر روی پایه ثابت سندانی شکل، توسط والتر شرودر در سال 1923 ساخته شد و میلیون ها برش ثابت کرده است که این سیستم، برش را به صورت قابل توجهی آسان نموده و آن را به محبوبیت کاربران حرفه ای تبدیل می کند.در مقابل هرس با قیچی های معمولی ، جایی که تیغه اصلی و تیغه ثابت از یکدیگر عبور می کنند،  قیچ..
5,200,000تومان
برند: فیلکو-felco مدل: felco19
عفونت بیماری همیشه بلافاصله قابل مشاهده نیست. میزان زمانی که برای بازرسی دقیق هر گیاه نیاز دارد دلیلی است که FELCO این راه حل مبتکرانه را تکامل داده است. FELCO 19 شامل یک سمپاش است که توسط یک شلنگ به یک جفت قیچی هرس FELCO 8 متصل می شود. این ترکیب کارآمد می تواند سپس به کمربند شما متصل شود. اسپری به ..
5,100,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 144 (12 صفحه)