منو
سبد شما

سم پاش

مدل: Ronik-2L
سمپاش و آبپاش ۲ لیتری تلمبه ای مدل رونیک ساخت کشور تایوان با قابلیت حمل ساده و چندین منظوره: این آبپاش قابلیت و کاربردهای فراوان همچون تمیز کردن خودرو ، آبیاری گل و گیاه، حمام کردن حیوانات و پرندگان خانگی،استریل و نظافت محل کار و منزل و ... را دارا می باشد. نازل برنجی با قابلیت تنظیم فشار و نحوه پاش..
2,602,000تومان
مدل: A.S.H-8
سم پاش A.S.H مدل 8 لیتری ساخت تایوان مایعات درون مخزن را به صورت یکنواخت و گسترده و فشار عالی می تواند اسپری نماید. این سم پاش دارای  لانس فلزی با مجموعه ای از ناز لهای متفاوت قابل تنظیم خواهد بودو به راحتی قادر است در منزل، باغچه و گلخانه ها مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از متریال درجه A  و همچنی..
2,430,000تومان
برند: بهکو مدل: BP-CS5F
سم پاش 5 لیتری کولی بهکو مدل BP-CS5F ، جزو با کیفیت ترین سم پاش های تایوانی می باشد که دارای بند ، قابلیت حمل دوشی است که دارای یک مخزن پلاستیکی ۵ لیتری بسیار مستحکم و ضخیم و شیلنگ منعطف و سایز بلند ، و همچنین لانس فشاری فلزی و تلمبه بسیار باکیفیت می باشد که مناسب برای سم پاشی و کوددهی در گلخانه ها ..
650,000تومان
برند: بهکو مدل: BP-CS3F
سمپاش تلمبه ای تحت فشار بهکو 3 لیتریسمپاش 3 لیتری کولی، جنس: پلاستیک از نوع PP و PEنازل قابل تنظیممقاوم در برابر فشارمناسب کارهای بهداشتیمناسب برای باغبانی ..
600,000تومان
مدل: pump-005
خلاصه ای درباره محصول تلاش های باغبانی خود را با این سمپاش چند منظوره تقویت کنید - راه حل نهایی برای مراقبت دقیق و کارآمد از گیاه!  تجربه باغبانی خود را با  این وسیله افزایش دهید - ابزاری ضروری که برای ساده کردن روال مراقبت از گیاهان شما و ترویج رشد سالم در باغ شما طراحی شده است. قابلیت های اسپری چن..
250,000تومان
مدل: pump-003
کاربرد: اسپری باغ  دو لیتری را می توان برای باغبانی، کشاورزی، خانگی، تمیز کردن داخل و خارج از منزل، شستشو و پاشش آب، آفت کش ها، علف کش ها روی گیاهان و درختان استفاده کرد. جنس: سمپاش از پلاستیک HDP، پلیمر غیر خورنده، نازل برنجی و حلقه O ساخته شده است که بهترین استفاده را از آن می کند. نازل: پمپ اسپری..
250,000تومان
مدل: pump-002
این سمپاش با درجه ضخامت بالای بدنه و همچنین قطعات با کیفیت میتواند پاششی با درجه پودر کردن محلول  مورد نظر ایجاد نماید...
250,000تومان
مدل: pump-004
سمپاش دو لیتری سفید رنگ همراه با نازل برنجیکاربرد: اسپری باغ  دو لیتری را می توان برای باغبانی، کشاورزی، خانگی، تمیز کردن داخل و خارج از منزل، شستشو و پاشش آب، آفت کش ها، علف کش ها روی گیاهان و درختان استفاده کرد. جنس: سمپاش از پلاستیک HDP، پلیمر غیر خورنده، نازل برنجی و حلقه O ساخته شده است که ..
250,000تومان
برند: متفرقه مدل: kingjet-2L
سمپاش 2 لیتری فشاری کینگ جت ساخت کشور تایوان قابل حمل و چند منظوره: از این سمپاش دستی می توان برای تمیز کردن ماشین ها ، گیاهان آبیاری ، حمام حیوانات خانگی ، نظافت منزل و استریل امکان استفاده کرد .نازل برنجی قابل تنظیم: نازل برنجی با کیفیت بالا می تواند شدت اسپری آب را از تزریق مستقیم تا اسپری غب..
125,000تومان
برند: متفرقه مدل: fst-20ds
دو عملکرد در یک دستگاه : این سمپاش هم دارای توانایی سمپاشی توسط پمپ شارژی را داراست و هم به صورت دستی نیز قابل سمپاشی می باشددارای باتری 12 ولت با عملکرد و عمر بالادارای پمپ و موتور با قدرت بالا برای پاشش عالی غبار . و همچنین دارای تنظیم کنننده فشار برای کاهش و یا افزایش میزان پاشش اسپریر .لنس..
0تومان
نمایش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)