منو
سبد شما

کاربران گرامی لطفا قبل از خرید برای چک کردن موجودی با شماره 09382023137 در ارتباط باشد و یا با سامانه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه در ارتباط باشد

عناصر پر مصرف

مدل: مکمل کیمیا
محلول غذایی زمستانه و مکمل نیاز سرمایی کیمیا مخصوص درختان پسته( تولید شده زیر نظر مرکز رشد فناوری تخصصی پسته مستقر در موسسه تحقیقات پسته کشور )ترکیبات :نسبت مشخصی از مکمل های نیاز سرمایی و عناصر ازت و پتاسیمخواص کیمیا :این محلول از طریق جوانه های شاخه و گل جذب شده و باعث تقویت درختان ، ..
180,000تومان
مدل: کود واندرفول
کود واندرفولترکیبات اسید هیومیک: % 28 مواد آلی ارگانیک: % 40 نیتروژن: % 2/1 اکسید کلسیم: % 0/4 اسید آمینه: % 12 اکسید پتاسیم: % 0/6توضیحاتترکیبی است کامل از عناصر میکرو و ماکرو و درصد بالایی از ..
0تومان
مدل: کود نیترات کلسیم
کود نیترات کلسیم یوروسالید هلند کیسه 25 کیلوییCalcium Nitrate15-0-0+26CaO..
0تومان
مدل: نیترات پتاسیم
کود نیترات پتاسیم یوروسالید هلند کیسه 25 کیلوییPOTASSIUM NITRATE13-0-46Dosing information..
0تومان
مدل: COMBO
کود نوتریمیکس کامپلت - ساخت بلژیک NUTRIMIX COMPLETEترکیبات :ازت : 3.5 درصد آهن : 3 درصد مس : 3 درصدمنیزیم :3 درصد منگنز : 4 درصد مولیبدن : 0.04گوگرد : 12 درصد روی : 3 درصدکود نوتریمیکس کامل حاوی اکثر عناصر ریزمغذی به همراه نیترو..
0تومان
مدل: calcium nitrate
کود نوتری پلاس CAN NUTRIPLUS CAN نوع بسته بندی : کیسه 25 کیلوگرمی ترکیبات : ازت 15/5 % - کلسیم 19%- نیترات کلسیم..
0تومان
مدل: کود مونوآمونیوم فسفات
کود مونو آمونیوم فسفات یوروسالید هلندMONOAMMONIUM PHOSPHATE12-61-0Dosing information..
0تومان
مدل: green cabor agrinova
کود مایع کلاته کسیم بور شرکت اگری نوا اسپانیاترکیباتکلسیم: % 16/8بور: % 0/7اسیدهای آمینه آزاد: % 2/8توضیحاتکود کلسیم و بور، محلول بسیار غلیظی است از کلسیم و بور همراه با لیگنوسولفات که بر کاهش میزان ریزش و افزایش دوام گل ها در تمام گیاهان مؤثر است. این کود را می توان برای رفع کمب..
0تومان
مدل: کود مایع کلسیم
کود مایع کلسیمترکیباتکلسیم کلاته: % 13/1اسیدهای آمینه آزاد: % 2/6توضیحاتکود مایع کلسیم، محلول بسیار غلیظی است مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. این کود را می توان به طور مستقیم به خاک افزود و یا با محلول پاشی بر روی برگ درختان میوه، مرکبات، صیفی جا..
0تومان
مدل: کود کلات پتاس
کود مایع کلات پتاسیم شرکت اگری نوا اسپانیاترکیباتپتاسیم: % 48/6ازت: % 4/5توضیحاتکود مایع پتاسیم، محلولی است بسیار غلیظ از ازت و پتاسیم که برای رفع کمبود پتاسیم در درختان میوه، مرکبات، صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی به کار می رود. پتاسیم در مکانیزم تنظیم آب گیاهان، تشکیل پروتئین، ت..
0تومان
مدل: فسفر green p agrinova
کود مایع کلات فسفر شرکت اگری نوا اسپانیاترکیباتفسفر: % 79محرک های طبیعی رشد : % 6/3توضیحاتکود مایع فسفر، محلولی است بسیار غلیظ از آهن، فلوئور و دی متیل سولفوکسید که برای رفع کمبود فسفر در درختان میوه دانه دار و هسته دار، مرکبات، صیفی جات، انگور، توت فرنگی، درختان زیتون، گیاهان زینت..
0تومان
مدل: کود مخصوص برنج
کود مایع مخصوص برنجساخت شرکت :grow more ساخت کشور: آمریکا نوع بسته بندی :1لیتری میزان مصرف :1-2 لیتر در هکتار..
0تومان
مدل: کود فیتاسیو
فیتاسیوترکیباتفسفر: % 43/5پتاسیم: % 29توضیحاتفیتاسیو، محلولی غنی از فسفر و پتاسیم است که دفاع طبیعی گیاهان را تقویت نموده و با سنتز فیتوآلکسین ها باعث افزایش مقاومت گیاه در مقابل قارچ ها و باکتری ها می شود. یون های فسفات یک مانع حفاظتی در برابر قارچ اوومیست فراهم می کند، ساقه و ریشه را ..
0تومان
مدل: solugran 17-9-20
کود سولوگران گرانول قابل حل در آب SOLUGRAN 17-9-20 ساخت کشور : آلمان نوع بسته بندی : کیسه 25 کیلویی..
0تومان
نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)