منو
سبد شما

عناصر پر مصرف

مدل: EM
کود EMEM حاوی 120 نوع میکروارگانیسم سودمند می باشد. این تکنولوژیی توسط پروفسور هیگا در ژاپن کشف و 30 سال است که از طریق سازمان جهانی emro در بیش از 150 کشور جهان ترویج می گردد.محصول EM در مزارع و باغ ها جهت تقویت و افزایش کیفیت و احیا بافت خاک و برانگیخته شدن رشد و تولید کمپوست بکار برده می..
260,000تومان
مدل: مکمل کیمیا
محلول غذایی زمستانه و مکمل نیاز سرمایی کیمیا مخصوص درختان پسته( تولید شده زیر نظر مرکز رشد فناوری تخصصی پسته مستقر در موسسه تحقیقات پسته کشور ) ترکیبات :نسبت مشخصی از مکمل های نیاز سرمایی و عناصر ازت و پتاسیمخواص کیمیا :این محلول از طریق جوانه های شاخه و گل جذب شده و باعث تقویت درخت..
180,000تومان
مدل: کود واندرفول
 کود واندرفولترکیبات اسید هیومیک: % 28 مواد آلی ارگانیک: % 40 نیتروژن: % 2/1 اکسید کلسیم: % 0/4 اسید آمینه: % 12 اکسید پتاسیم: % 0/6  توضیحاتترکیبی است کامل از عناصر میکرو و ماکرو و..
0تومان
مدل: کود نیترات کلسیم
کود نیترات کلسیم یوروسالید هلند کیسه 25 کیلوییCalcium Nitrate15-0-0+26CaO..
0تومان
مدل: نیترات پتاسیم
کود نیترات پتاسیم یوروسالید هلند کیسه 25 کیلوییPOTASSIUM NITRATE13-0-46 Dosing information..
0تومان
مدل: COMBO
کود نوتریمیکس کامپلت -  ساخت بلژیک NUTRIMIX COMPLETEترکیبات :ازت : 3.5 درصد            آهن : 3 درصد                مس : 3 درصدمنیزیم :3 درصد   &..
0تومان
مدل: calcium nitrate
کود نوتری پلاس CAN NUTRIPLUS CAN نوع بسته بندی : کیسه 25 کیلوگرمی ترکیبات : ازت 15/5 % - کلسیم 19%- نیترات کلسیم..
0تومان
مدل: کود مونوآمونیوم فسفات
کود مونو آمونیوم فسفات یوروسالید هلندMONOAMMONIUM PHOSPHATE12-61-0 Dosing information ..
0تومان
مدل: green cabor agrinova
کود مایع کلاته کسیم بور شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیباتکلسیم: % 16/8بور: % 0/7اسیدهای آمینه آزاد: % 2/8 توضیحاتکود کلسیم و بور، محلول بسیار غلیظی است از کلسیم و بور همراه با لیگنوسولفات که بر کاهش میزان ریزش و افزایش دوام گل ها در تمام گیاهان مؤثر است. این کود را می توان بر..
0تومان
مدل: کود مایع کلسیم
 کود مایع کلسیم  ترکیباتکلسیم کلاته: % 13/1اسیدهای آمینه آزاد: % 2/6  توضیحاتکود مایع کلسیم، محلول بسیار غلیظی است مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. این کود را می توان به طور مستقیم به خاک افزود و یا با محلول پاشی بر روی برگ درختان می..
0تومان
مدل: کود کلات پتاس
کود مایع کلات پتاسیم شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیباتپتاسیم: % 48/6ازت: % 4/5 توضیحاتکود مایع پتاسیم، محلولی است بسیار غلیظ از ازت و پتاسیم که برای رفع کمبود پتاسیم در درختان میوه، مرکبات، صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی به کار می رود. پتاسیم در مکانیزم تنظیم آب گیاهان، تشکیل ..
0تومان
مدل: فسفر green p agrinova
کود مایع کلات فسفر شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیباتفسفر: % 79محرک های طبیعی رشد : % 6/3 توضیحاتکود مایع فسفر، محلولی است بسیار غلیظ از آهن، فلوئور و دی متیل سولفوکسید که برای رفع کمبود فسفر در درختان میوه دانه دار و هسته دار، مرکبات، صیفی جات، انگور، توت فرنگی، درختان زیتون، گ..
0تومان
مدل: کود مخصوص برنج
کود مایع مخصوص برنجساخت شرکت :grow more ساخت کشور: آمریکا نوع بسته بندی :1لیتری میزان مصرف :1-2 لیتر در هکتار..
0تومان
مدل: کود فیتاسیو
فیتاسیوترکیباتفسفر: % 43/5پتاسیم: % 29 توضیحاتفیتاسیو، محلولی غنی از فسفر و پتاسیم است که دفاع طبیعی گیاهان را تقویت نموده و با سنتز فیتوآلکسین ها باعث افزایش مقاومت گیاه در مقابل قارچ ها و باکتری ها می شود. یون های فسفات یک مانع حفاظتی در برابر قارچ اوومیست فراهم می کند، ساقه و ریش..
0تومان
نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)