منو
سبد شما

بذر فلفل

مدل: فلفل گلباز
قابلیت برداشت : 75 روز پس از انتقال نشاء شکل میوه : باریک بلند، کشیده و موج دار طول میوه : 20-16 سانتی متر طعم میوه : تندی ملایم رنگ میوه : سبز روشن و در زمان رسیدگی قرمز رنگ (خوش رنگ) طول بوته : به ارتفاع 90-85 سانتی متر وزن هزار دانه : 5 گرم دارای عملکرد  بالا بازار پس..
0تومان
مدل: فلفل سبز قلمی سنم
مشخصات فني  این فلفل  در مقایسه با سایر ارقام ویژگی های خاصی دارد و دارای بوته های بلند و پربار که 50 تا 60روز پس از انتقال نشا شروع به محصول دهی می کند.محصول تولیدی در ابتدا به سبز لیمویی و با طعم شیرین می باشد.در زمان رسیدگی به رنگ قرمز بسیار خوشرنگی تبدیل می شود که به صورت تازه خوری و پ..
0تومان
مدل: فلفل دیماز
مشخصات فني  این فلفل  در مقایسه با سایر ارقام ویژگی های خاصی دارد و دارای بوته های بلند و پربار که 50 تا 60روز پس از انتقال نشا شروع به محصول دهی می کند.محصول تولیدی در ابتدا به سبز لیمویی و با طعم شیرین می باشد.در زمان رسیدگی به رنگ قرمز بسیار خوشرنگی تبدیل می شود که به صورت تازه خوری و ..
0تومان
مدل: فلفل دلمه عنبری
قابلیت کاشت : مناسب برای تمامی مناطق ایران قابلیت برداشت : 75-70 روز پس از انتقال نشاء شکل میوه : مکعبی بلوکی شکل طعم میوه : بسیار ترد و سفت رنگ میوه : سبز تیره شکل بوته : نسبتاً پاکوتاه موارد مصرف : برای تازه خوری و فرآیندهای صنعتی وزن هزار دانه : 6 گرم دارای عملکرد بالا (80 تن در هکتار) &..
0تومان
مدل: بذر فلفل تند
بذر فلفل سبز فرنگی عنبری قوطی 100 گرمی Capsicum Green Pepper   مناطق کاشت : مناطق روز بلند و روز کوتاه (تقریباً تمامی مناطق ایران) زمان برداشت : 80-75 روز بعد از انتقال نشاء شکل میوه : کشیده به رنگ سبز تیره اندازه میوه : به طول 15-10 سانتی متر طعم میوه : تند و خوش عطر طول بوته : به ارتف..
0تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)