منو
سبد شما

عناصر ریز مغذی

مدل: EM
کود EM EM حاوی 120 نوع میکروارگانیسم سودمند می باشد. این تکنولوژیی توسط پروفسور هیگا در ژاپن کشف و 30 سال است که از طریق سازمان جهانی emro در بیش از 150 کشور جهان ترویج می گردد. محصول EM در مزارع و باغ ها جهت تقویت و افزایش کیفیت و احیا بافت خاک و برانگیخته شدن رشد و تولید کمپوست بکار برده می..
260,000تومان
مدل: مکمل کیمیا
محلول غذایی زمستانه و مکمل نیاز سرمایی کیمیا مخصوص درختان پسته ( تولید شده زیر نظر مرکز رشد فناوری تخصصی پسته مستقر در موسسه تحقیقات پسته کشور )   ترکیبات : نسبت مشخصی از مکمل های نیاز سرمایی و عناصر ازت و پتاسیم خواص کیمیا : این محلول از طریق جوانه های شاخه و گل جذب شده و باعث تقویت درخت..
180,000تومان
مدل: کلسی بور
کود وکسال کلسی بور wuxal calcibor نوع بسته بندی : 1 لیتری این کود دارای مقادیر زیاد و تنظیم شده کلسیم و بُر است. علاوه بر آن سایر عناصر غذایی ریز مغذی نیز در این کود موجود است. به دلیل سطح پایین اتیلن در این کود میوه‏دهی افزایش یافته و از ریزش میوه‎ها جلوگیری می‌کند. به دلیل تنظیم مقادیر عناصر غذ..
0تومان
مدل: کود واندرفول
 کود واندرفول ترکیبات اسید هیومیک: % 28 مواد آلی ارگانیک: % 40 نیتروژن: % 2/1 اکسید کلسیم: % 0/4 اسید آمینه: % 12 اکسید پتاسیم: % 0/6     توضیحات ترکیبی است کامل از عناصر میکرو و ماکرو و..
0تومان
مدل: COMBO
کود نوتریمیکس کامپلت -  ساخت بلژیک NUTRIMIX COMPLETE ترکیبات : ازت : 3.5 درصد            آهن : 3 درصد                مس : 3 درصد منیزیم :3 درصد   &..
0تومان
مدل: green cabor agrinova
کود مایع کلاته کسیم بور شرکت اگری نوا اسپانیا   ترکیبات کلسیم: % 16/8 بور: % 0/7 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/8   توضیحات کود کلسیم و بور، محلول بسیار غلیظی است از کلسیم و بور همراه با لیگنوسولفات که بر کاهش میزان ریزش و افزایش دوام گل ها در تمام گیاهان مؤثر است. این کود را می توان بر..
0تومان
مدل: کود مایع کلسیم
  کود مایع کلسیم   ترکیبات کلسیم کلاته: % 13/1 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/6   توضیحات کود مایع کلسیم، محلول بسیار غلیظی است مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. این کود را می توان به طور مستقیم به خاک افزود و یا با محلول پاشی بر روی برگ درختان می..
0تومان
مدل: کود کلات پتاس
کود مایع کلات پتاسیم شرکت اگری نوا اسپانیا   ترکیبات پتاسیم: % 48/6 ازت: % 4/5   توضیحات کود مایع پتاسیم، محلولی است بسیار غلیظ از ازت و پتاسیم که برای رفع کمبود پتاسیم در درختان میوه، مرکبات، صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی به کار می رود. پتاسیم در مکانیزم تنظیم آب گیاهان، تشکیل ..
0تومان
مدل: منگنز
کود مایع کلات منگنز ساخت شرکت اگری نوا اسپانیا   ترکیبات منگنز: % 9/2 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/5     توضیحات کود مایع منگنز، ترکیب بسیار غلیظی می باشد که مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود منگنز استفاده می شود. این کود را می شود هم به طور مستقیم به خاک اضافه کرد و یا با م..
0تومان
مدل: فسفر green p agrinova
کود مایع کلات فسفر شرکت اگری نوا اسپانیا   ترکیبات فسفر: % 79 محرک های طبیعی رشد : % 6/3   توضیحات کود مایع فسفر، محلولی است بسیار غلیظ از آهن، فلوئور و دی متیل سولفوکسید که برای رفع کمبود فسفر در درختان میوه دانه دار و هسته دار، مرکبات، صیفی جات، انگور، توت فرنگی، درختان زیتون، گ..
0تومان
مدل: green zinc agrinova
کود مایع کلات روی ساخت شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیبات روی: % 8/9 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/5 عامل ترکیب کننده: اسید لیگنوسولفونیک   توضیحات کود مایع روی، محلول بسیار غلیظی است مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود روی مورد استفاده قرار می گیرد. این کود را می توان به طور مستقیم به خاک افز..
0تومان
مدل: bor agrinova
کود مایعکلات بر (بور)شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیبات بور: % 15/2 عامل ترکیب کننده: اتانول آمین   توضیحات کود مایع بور برای رفع کمبود بور در درختان میوه، مرکبات، صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی به کار می رود. بور در متابولیسم اسیدهای نوکلئیک، جذب کاتیون ها، تشکیل پکتین در غشای سلولی، جذب آ..
0تومان
مدل: agri nova green ferrico
کود مایع کلات آهن ساخت شرکت اگری نوا اسپانیا   ترکیبات آهن: % 9/1 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/6   توضیحات: کود آهن مایع، محلولی بسیار غلیظ از آهن، لیگنوسولفات، اسیدهای آمینه آزاد و مواد آلی ارگانیک که برای رفع کلروز ناشی از کمبود آهن در درختان میوه دانه دار و هسته دار، مرکبات، صیفی جا..
0تومان
مدل: کود منیزیم
کود مایع منیزیم ترکیبات منیزیم: % 8/59 اسیدهای آمینه آزاد: % 2/39 توضیحات کود مایع منیزیم، محلول بسیار غلیظی است مخلوط با لیگنوسولفات که برای رفع کمبود منیزیم مورد استفاده قرار می گیرد. این کود را می توان به طور مستقیم به خاک افزود و یا با محلول پاشی بر روی برگ درختان میوه، مرکبات، صیفی جات و س..
0تومان
مدل: کود مخصوص برنج
کود مایع مخصوص برنج ساخت شرکت :grow more ساخت کشور: آمریکا نوع بسته بندی :1لیتری میزان مصرف :1-2 لیتر در هکتار..
0تومان
نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)