منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

عناصر ریز مغذی

مدل: مکمل کیمیا
محلول غذایی زمستانه و مکمل نیاز سرمایی کیمیا مخصوص درختان پسته( تولید شده زیر نظر مرکز رشد فناوری تخصصی پسته مستقر در موسسه تحقیقات پسته کشور ) ترکیبات :نسبت مشخصی از مکمل های نیاز سرمایی و عناصر ازت و پتاسیمخواص کیمیا :این محلول از طریق جوانه های شاخه و گل جذب شده و باعث تقویت درخت..
180,000تومان
بدون مالیات:180,000تومان
مدل: EM
کود EMEM حاوی 120 نوع میکروارگانیسم سودمند می باشد. این تکنولوژیی توسط پروفسور هیگا در ژاپن کشف و 30 سال است که از طریق سازمان جهانی emro در بیش از 150 کشور جهان ترویج می گردد.محصول EM در مزارع و باغ ها جهت تقویت و افزایش کیفیت و احیا بافت خاک و برانگیخته شدن رشد و تولید کمپوست بکار برده می..
260,000تومان
بدون مالیات:260,000تومان
مدل: کود اکومیکس ecomix ساخت ترکیه
کود اکومیکس ecomix ساخت ترکیه اکومیکس ترکیب اکومیکس مخلوطی از عناصر ریز مغزی به شکل میکرو گرانول کلات شده اند که قابلا قابل حل در آب میباشند . درصد ماده آلی کم ، قلیایی بودن و شوری خاک ها در ایران از عواملی است که باعث کمبود عناصر خصوصاٌ عناصر ریز مغذی در گیاهان می شود . از طرفی کاربرد..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: Manganese-l
کود بیومین منگنز 5% BIOMIN MN-L 5% ریز مغذی تک عنصری مایع ساخت کشور : آمریکا نوع بسته بندی : 1 لیتری..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: calbor-l
کود بیومین کلسیم مایعBIOMIN CALCIUM-Lساخت :آمریکانوع بسته بندی : ا لیتریعنصر ثانویه کود کلسیم مایع 8/4 % کلسیم کلات شده بااسید آمینه گلیسین..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)