منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

عناصر ریز مغذی

مدل: مکمل کیمیا
محلول غذایی زمستانه و مکمل نیاز سرمایی کیمیا مخصوص درختان پسته( تولید شده زیر نظر مرکز رشد فناوری تخصصی پسته مستقر در موسسه تحقیقات پسته کشور ) ترکیبات :نسبت مشخصی از مکمل های نیاز سرمایی و عناصر ازت و پتاسیمخواص کیمیا :این محلول از طریق جوانه های شاخه و گل جذب شده و باعث تقویت درخت..
180,000تومان
بدون مالیات:180,000تومان
مدل: EM
کود EMEM حاوی 120 نوع میکروارگانیسم سودمند می باشد. این تکنولوژیی توسط پروفسور هیگا در ژاپن کشف و 30 سال است که از طریق سازمان جهانی emro در بیش از 150 کشور جهان ترویج می گردد.محصول EM در مزارع و باغ ها جهت تقویت و افزایش کیفیت و احیا بافت خاک و برانگیخته شدن رشد و تولید کمپوست بکار برده می..
260,000تومان
بدون مالیات:260,000تومان
مدل: بافر
کود بافر پودر قابل حل در آب bafer ریز مغذی تک عنصری کلات آهن 7% برای مصرف خاکی ساخت کشور : اسپانیا نوع بسته بندی : 1 کیلویی..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: فری شل
کود آهن فری شل 6% ( پودر) نوع بسته بندی : 1 کیلویی شرکت تولید کننده : یاراویتا انگلستان حاوی : 6% آهن ( Fe EDDHA )  قابل جذب از طریق ریشه روش مصرف : به مقدار متناسب این کود درآب حل و در شیار سایه انداز درخت به خاک داده و به فوریت با خاک پوشانده و آبیاری شود. مقدار مصرف برای هر گیاه : ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: libfer-sp
کود آهن لیبفر اس پی - libfer sp -feEDDHAحاوی 6 درصد آهن مصرف خاکی..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: آهن پودری
کود آهن پودری آباکسوفرو شرکت اگری نوا اسپانیا ترکیباتآهن: %6پیوند اورتو- اورتو: % 4/2 توضیحاتآباکسوفرو اصلاح کننده کمبود آهن، فرموله شده با کلات آهن EDDHA با پیوند اورتو- اورتو حداقل % 4/2 است. این کود میکروگرانول و محلول در آب بوده و در بازه 3/5PH تا 11 به آسانی توسط گیاه ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: کود آهن منگنز روی امینو اسید
کود الیگو مایون (آهن،روی ،منگنز+ آسید امینه) یوروسالید هلند 1 کیلویی..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: کود اکومیکس ecomix ساخت ترکیه
کود اکومیکس ecomix ساخت ترکیه اکومیکس ترکیب اکومیکس مخلوطی از عناصر ریز مغزی به شکل میکرو گرانول کلات شده اند که قابلا قابل حل در آب میباشند . درصد ماده آلی کم ، قلیایی بودن و شوری خاک ها در ایران از عواملی است که باعث کمبود عناصر خصوصاٌ عناصر ریز مغذی در گیاهان می شود . از طرفی کاربرد..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: compo
کود بازافرریز مغذی تک عنصری آهن پودری 6 %ساخت : اسپانیا ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: کود بیومکس پودری
بیومکس پودری- ساخت اسپانیا  ترکیباتاسیدهای آمینه آزاد: % 90ازت : % 14/2نیتروژن آلی : % 14/2توضیحاتبیومکس پودری به صورت میکروگرانول و حاوی مقادیر بالایی از اسیدهای آمینه آزاد و نیتروژن است. این کود، زمانی که رشد و نمو محصول لازم باشد، از طریق محلول پاشی یا درمان ریشه م..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: 235-l
کود بیومین 235biomin 235-lکود ریز مغذی کامل به همراه منیزیم و نیتروژننوع بسته بندی : 1 لیتریساخت کشور : آمریکا..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)