منو
سبد شما

موش کش

Brand: یونیکم - unichem Model: wax block
موش کش برودیفاکوم واکس تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) بسیار مقاوم در برابر محیط زیست (مخصوصا برای مکان های مرطوب و بیرونی مناسب است) حاوی نگهدارنده ای است که از ریختن جلوگیری می کند و طعمه را از باکتری ها و قارچ ها محافظت می کند بسیار موثر با توجه به اقدا..
25,000تومان
قیمت بدون مالیات:25,000تومان
Brand: یونیکم - unichem Model: pasta
موش کش برودیفاکوم پاستا توضیحات تکمیلی به زودی تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) اضافه شدن روغن و چربی برای حفظ رطوبت و نرمی طولانی مدت طعمه دارای ترکیبات ضد اکسیداسیون طعمه برای استفاده طولانی مدت مخصوص مناطقی که غذاهای طبیعی جوندگان در دسترس است( م..
46,000تومان
قیمت بدون مالیات:46,000تومان
Brand: یونیکم - unichem Model: pelet
موش کش برومادیالون پلت توضیحات تکمیلی به زودی..
25,000تومان
قیمت بدون مالیات:25,000تومان
Model: تله موش
  تله ای زنده گیر ، کم حجم ، سبک بوده که قابلیت به دام انداختن چندین موش را داراست. این تله متناسب با رفتار موش ها طراحی و از جنس پلاستیک مقاوم با پوشش فلزی تولید شده است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به قابلیت شستشو بودن و استفاده چندباره اشاره نمود.   توضیحات محصول مزایای اختصا..
25,000تومان
قیمت بدون مالیات:25,000تومان
Model: rodent clue board-چسبی کتابی
تله موش چسبی ( کتابی تاشو ) - با عصاره بادام زمینی ساخت کشور کره جنوبی حاوی 2 عدد تله چسبی مزیتی که این تله نسبت به تله های چسبی دیگر دارد این است که آغشته به عصاره بادام زمینی که از خورا کی های محبوب موش  است ،می باشد. و نیازی دیگر به قرار دادن خوراکی بر روی آن برای جذب موش نمیباشد . تله..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Model: doom
چسب موش کتابی doom بی ضرر برای انسان تله کتابی یکی از موثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های خانگی و بزرگ بوده و به راحتی قابل استفاده است. از این محصول می توان در کارخانجات ،منازل،آپارتمان ها ، هتل ها،رستوران ها ،انباری ها استفاده نمود...
7,000تومان
قیمت بدون مالیات:7,000تومان
Model: تله چسب موش کتابی
تله چسبی موش (کتابی تاشو) غیرسمی تله کتابی نبرد یکی ازموثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های بزرگ بوده وبراحتی قابل استفاده است. خطوط تعبیه شده برروی تله کتابی این امکان را ایجاد می کند تا مصرف کننده بتواند آن را به سهولت به اشکال مختلف درآورده ودرمکان های گوناگون ازآن استفاده نماید. ازاین ..
7,000تومان
قیمت بدون مالیات:7,000تومان
Model: راتوک(ratook)
راتوک محصول جديد است که بعنوان دور کننده انواع حشرات، جوندگان مثل موشهای خانگی و صحرايي، خرگوش، خارپشت، بعضی از گوزنها، آهوان و ... در اماکن بهداشتي، روي کابلهاي برق، لوله هاي گاز همچنين مزارع و باغات کاربرد دارد...
38,000تومان
قیمت بدون مالیات:38,000تومان
Model: any bait
موش کش آنی بلوک حبه ای 200 گرمی طعمه موش کش برای مبارزه با موش های خانگی است. حتی المکان بدون تماس با دست در سه نقطه از مسیر موش ها با فاصله طعمه گذاری کنید . سپس دست ها را با آب و صابون بشویید...
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Model: طعمه فرومونی
این طعمه حاوی ترکیبات فرومونی (جلب کننده جنسی) موش های نر و ماده بوده و همین امر سبب شده است که در مکانهای مختلف به ویژه در شرایط وفور غذا برای موش ، به میزان زیاد به این طعمه جلب شوند. این محصول بر پایه ترکیبات بیولوژیکی و غیر سمی فرآوری شده که می تواند موش ها را از فاصله حدود 10 متری به خود جلب نم..
5,000تومان
قیمت بدون مالیات:5,000تومان
Model: طمه فرومونی 20 عددی
طعمه فرومونی (Attrod)   این طعمه حاوی ترکیبات فرومونی (جلب کننده جنسی) موش های نر و ماده بوده و همین امر سبب شده است که در مکانهای مختلف به ویژه در شرایط وفور غذا برای موش ، به میزان زیاد به این طعمه جلب شوند. این محصول بر پایه ترکیبات بیولوژیکی و غیر سمی فرآوری شده که می تواند موش ها را از..
15,000تومان
قیمت بدون مالیات:15,000تومان
Model: طعمه تازه-fresh bait
این محصول دقیقا مشابه موش کش  برودیتاپ پاستا می باشد شما میتوانید از این لینک برای خرید آن استفاده نمایید مرگ موش طعمه تازه(fresh bait) برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی معرفی : برادیفاکوم موش کش آنتی گواگولانت و بازدارنده چرخه ویتامین k1  می باشد . برادیفاکوم بر علیه موش ها..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)