منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

حشره کش

Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرحشره كشي سيستميك با اثر تماسي و گوارشي از گروه نئونيكوتينوئيد ها كه روي گيرنده هاي نيكوتينيك استيل كولين استراز در سيستم عصبي حشره اثر مي كند.. اين حشره كش بخوبي از طريق برگ، ساقه و ريشه جذب گياه مي گردد و با ورود به شيره گياهي به ساير قسمتهاي گياه نيز منتقل شده و كنترل مطلوبي حا..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر پرمترين حشره كشي تماسي، گوارشي از گروه پيروتيروئيدها است كه با جلوگيري از بسته شدن كانال ورود سديم به اكسون سلول هاي عصبي حشره، سبب مرگ آن مي شود و تا حدودي خاصيت دور كنندگي نيز دارد. پرمترين حشره كشي نسبتا كم خطر است كه علاوه بر مصرف بر روي آفات كشاورزي، در ايران به ع..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه  عملکرداتيون حشره كش و كنه كشي است از گروه فسفره آلي با اثر تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي آفات اختلال ايجاد كرده و سبب مرگ آنها مي شود. موارد مصرف  کاربرد برای :  منابع : لینک منبع..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: GS
معرفی و نحوه اثرآبامكتين حشره كش. كنه كشي است از گروه آورمكتين كه از طريق تماس و گوارشي حشرات را از بين مي برد. آبامكتين سيستميك نيست اما در بافت گياه نفوذ مي‌كند. در بدن حشرات و كنه‌ها سبب افزايش فعاليت گاباآمينو بوتريك اسيد (GABA) شده، در سيستم اعصاب اختلال ايجاد كرده و نهايتا منجر ب..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه عملکردپروفنوفوس حشره‌كش و كنه‌كشي است فسفره با اثر گوارشي تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز و اختلال در سيستم عصبي، سبب مرگ آفات مي شود. موارد مصرف  کاربرد کرم قوزه پنبه   منابع ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: اتیون
نام عمومي : ٍ ETHION فرمولاسيون شرکت گیتا شیمی سهند : 47% EC اتيون Oral LD50 : 47-208 mg/kg دوره کارنس : 10 روزاين آفت کش در بازار با نام  اتيول EC47% Ethiol  وجود دارد. اين حشره کش از گروه سموم فسفره آلي(Organophosphorus) با خاصيت تماسي، گوارشي و غير سيستميک..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: ارتوس(ortus)
اورتوس (فن پیروکسیمیت) 5% سوسپانسیون سم کنه کش فن پیروکسی میت ( اورتوس ) کنه کش تماسي با اثر ناک داون سريع روي لارو، نمف و کنه بالغ از گروه پیرازولفرمولاسيون: اورتوس Ortus          % 5           &nb..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثرفن پروپاترين حشره كش و كنه كش غيرسيستميك، تماسي، گوارشي و دور كننده از گروه پايروتروئيدها است. اين آفت كش اثر ضربه اي و سريع دارد و با ايجاد اختلال در كانال هاي سديم در غشاء آكسوني سلول هاي عصبي حشرات و كنه ها، سبب از بين رفتن آنها مي شود. موارد مصرف ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
حشره كش و كنه كش تماسي و گوارشي با خاصيت تدخيني از گروه فسفره آلي است كه با مهار آنزيم كولين استراز سبب از بين رفتن آفات مي شود. كلرپيريفوس يكي از پرمصرف ترين سموم فسفره در جهان حسوب مي شود كه براي آفات مختلفي به كار مي رود. موارد مصرف  کاربرد : شپشک استرالیایی - سپردار زرد ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: حشره کش
حشره کش اویسکت evisect sp 50% نوع بسته بندی : پاکت 100 گرمی ساخت شرکت : آریستا لایف سایسنس ژاپن ( Arysta lifeScience)جهت مبارزه : 1- با مگس مینوز سبزی و صیفی( Liriomyza trifolii) به میزان 750 گرم در هکتار 2- پروانه مینوز گوجه فرنگی (Tuta absoluta) با دز 1 کیلوگرم در هکتار در مزرعه 1 در هزار در گلخ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: ایمیداکلوپرد پرتونار (imidacloprid)
ایمیدا كلوپرايد(Imidia SC35%) و گاچو(Gacho WS70%) حشره كش سیستمیک با اثر نفوذی، تدخینی،  تماسی و گوارشی  نام عمومی :  Imidaclopridفرمولاسیون شرکت اكسير كشاورزی : SC35% ایمیداکلوپراید Oral LD50 : 450-5000 mg/kgدوره کارنس : 21 روز ..
15,000تومان
بدون مالیات:15,000تومان
مدل: icon 10
حشره کش ایکن 10 icon 10 wp ساخت انگلستان تاریخ انقضا :سم آیکون (Icon)این سم از گروه پیروتروئید سنتز شده لامبدا سیهالوترین است که به شکل پودر قابل حل در آب موجود می باشد. بر علیه ناقلین مقاوم به اسپری  و دیگر آفات  مهم در بخش بهداشت عمومی کاربرد دارد. بر علیه ناقلین مالاریا،  مگس خانگی ،..
20,000تومان
بدون مالیات:20,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)