منو
سبد شما

سموم

Brand: یونیکم - unichem Model: wax block
موش کش برودیفاکوم واکس تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) بسیار مقاوم در برابر محیط زیست (مخصوصا برای مکان های مرطوب و بیرونی مناسب است) حاوی نگهدارنده ای است که از ریختن جلوگیری می کند و طعمه را از باکتری ها و قارچ ها محافظت می کند بسیار موثر با توجه به اقدا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Brand: یونیکم - unichem Model: pasta
موش کش برودیفاکوم پاستا توضیحات تکمیلی به زودی تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) اضافه شدن روغن و چربی برای حفظ رطوبت و نرمی طولانی مدت طعمه دارای ترکیبات ضد اکسیداسیون طعمه برای استفاده طولانی مدت مخصوص مناطقی که غذاهای طبیعی جوندگان در دسترس است( م..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Brand: یونیکم - unichem Model: pelet
موش کش برومادیالون پلت توضیحات تکمیلی به زودی..
50,000تومان
قیمت بدون مالیات:50,000تومان
Model: doom
چسب موش کتابی doom بی ضرر برای انسان تله کتابی یکی از موثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های خانگی و بزرگ بوده و به راحتی قابل استفاده است. از این محصول می توان در کارخانجات ،منازل،آپارتمان ها ، هتل ها،رستوران ها ،انباری ها استفاده نمود...
8,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,000تومان
Model: تله چسب موش کتابی
تله چسبی موش (کتابی تاشو) غیرسمی تله کتابی نبرد یکی ازموثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های بزرگ بوده وبراحتی قابل استفاده است. خطوط تعبیه شده برروی تله کتابی این امکان را ایجاد می کند تا مصرف کننده بتواند آن را به سهولت به اشکال مختلف درآورده ودرمکان های گوناگون ازآن استفاده نماید. ا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Model: gb
حدود 250 گرم از این سم را میتوان در 100 متر مربع پراکنده کرد و یا در یک ظرف ریخت و این ظرف را در مکانی که تجمع مگس ها زیاد است قرار داد ...
173,000تومان
قیمت بدون مالیات:173,000تومان
Model: atlantis od
مورد و محل آزمايش : علفكش اتلانتيس با فرمولاسيون اُ . دي ( روغن قابل انتشار ) توسط موسسه تحقيقات گياهپزشكي كشور در مناطق مختلف كشور مورد آزمايش قرارگرفته است و با نتايج خوب در كنترل تعداد زيادي از گونه هاي علفهاي هرز كشيده برگ و پهن برگ گندم به جز جو دره و جو موشي ، بصورت پس رويشي مورد تائيد قرار گر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Model: سازگان شیمی
کلودینافوپ پروپارژیل Clodinafop –propargyl 8% EC   علف کش انتخابی و سیستمیک مزارع گندم Acute oral LD50 for rats:1392(male) - 2271(female) علف کش سیستمیک و از گروه آریلوکسی فنوکسی پروپیونیک اسید بوده، عمدتاً از طریق برگ ها و تا حدودی ریشه جذب می شود و قابل انتقال در آوندهای چوب و آبکش می باش..
62,000تومان
قیمت بدون مالیات:62,000تومان
Model: رانداپ( گلای فوزیت ) پرتونار
گلايفوسيت(Glyphosate) علف كش سيستميك و غيرانتخابی نام عمومی : Glyphosate    فرمولاسیون : SL 41%      گلايفوسيت Oral  LD50 > 5000 mg/kg  ماندگاری در خاک : کمتر از 60 روز   این علفکش در بازا..
85,000تومان
قیمت بدون مالیات:85,000تومان
Model: قارچ کش بنومیل
بنوميل قارچكشي سيستميك جهت پيشگيري و درمان كه از راه برگ و ريشه در تمام گياه جابه جا مي گردد و عليه بسياري از پاتوژنهاي قارچي خطرناك كارايي بالايي از خود نشان داده است بنوميل در تماس با رطوبت به آرامي تجزيه مي شود .   لذا از آلوده نمودن منابع آبي با اين سم جداً خودداري شود. علیه پوسیدگی ها..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
Model: قارچ کش
قارچکشی از گروه اتیلن بیس دی تیو کارباماتها می باشد. مانکوزب در تقلیل جمعیت کنه ها نیز موثر است. فاصله بین آخرین سمپاشی تا برداشت محصول نباید کمتر از 14 روز باشد. این قارچکش جهت سیاهک سخت جو، مومیایی درختان میوه هسته دار و کنترل بوته میری کدوئیان نیز بکار می رود.   محصول ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)