منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

بذر ریحان

مدل: hpva-02
ریحان بنفش شرکت عنبری بوته قابل قبولی داشته و از نظر رنگ و طعم و بو بسیار عالی می باشد .بذر این رقم از ریحان شرکت عنبری کاملاٌ ارگانیک بوده و در پروسه تولید آن از هیچ گونه مواد شیمیایی و آفت کشی استفاده نشده است .زمان کاشت : بهار و پاییز دمای مورد نیاز برای رشد : 10-25 درجه سانتیگراد   ..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: هورسان-hoorsan bazr
خرید تعداد بالا = تخفیف ویژه - 3 عددی  و 12 عددیروش کاشت : ریحان بنفش سبزی یکساله است که زمان کاشت آن فصل بهار و پائیز است. ریحان بنفش در خاک مرطوب، غنی، دارای زهکشی خوب یا در کمپوست خوب پوسیده شده رشد بهتری خواهد داشت. برای تقویت خاک، به آن کود ریز مغذی  و یا حیوانی اضافه کنید. بذر ریحا..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: hoorsan
خرید تعداد بالا= تخفیف ویژه - 3 و 12 عددیروش کاشت : ریحان سبزی یکساله است که زمان کاشت آن فصل بهار و پائیز است. ریحان در خاک مرطوب، غنی، دارای زهکشی خوب یا در کمپوست خوب پوسیده شده رشد بهتری خواهد داشت. برای تقویت خاک، به آن کود ریز مغذی  و یا حیوانی اضافه کنید. بذر ریحان نور کامل خورشید را ب..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)