منو
سبد شما

گلسم

Brand: گلسم مدل: Golsam
پاراكوآت علف كشي عمومی، تماسي وغيرسيستميك ازگروه باي پيريديليوم می باشد كه توسط قسمت هاي سبز گياه جذب می گردد و با از بين بردن غشاء و سيتوپلاسم سلول ها، برگ هر گياه سبز را به سرعت از بين خواهد برد. اين علف كش به محض اینکه برخوردی با خاك داشته باشد خنثي شده و ديگر اثري نخواهد داشت...
150,000تومان
حشره‌كش و كنه‌كش پروفنوفوس شرکت گلسم (فسفره با اثر گوارشي تماسي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه عملکرد پروفنوفوس حشره‌كش و كنه‌كشي است فسفره با اثر گوارشي تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز و اختلال در سيستم عصبي، سبب مرگ آفات مي شود.   موارد مصرف     کاربرد   کرم قوزه پنبه       منابع ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه عملکرد   پيريميكارب شته كشي است انتخابي با اثر سيستميك، تماسي، تدخيني و نفوذي از گروه متيل كاربامات ها كه با جلوگيري از كاركرد آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي اختلال ايجاد كرده و سبب مرگ آفت مي شود. پيريميكارب توسط ريشه و برگ جذب مي شود، از طريق ريشه در مسير آوندهاي چوب حرك..
0تومان
حشره کش و کنه کش آبامکتین شرکت گلسم حشره کش و کنه کش آبامکتین شرکت گلسم
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: GS
معرفی و نحوه اثر آبامكتين حشره كش. كنه كشي است از گروه آورمكتين كه از طريق تماس و گوارشي حشرات را از بين مي برد. آبامكتين سيستميك نيست اما در بافت گياه نفوذ مي‌كند. در بدن حشرات و كنه‌ها سبب افزايش فعاليت گاباآمينو بوتريك اسيد (GABA) شده، در سيستم اعصاب اختلال ايجاد كرده و نهايتا منجر ب..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر   حشره كش غيرسيستميك از گروه فسفره آلي با اثر تماسي و گوارشي است كه كمي خاصيت تدخيني نيز دارد و با جلوگيري از كاركرد آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي اختلال ايجاد كرده و سبب از بين رفتن آفات مي شود.   موارد مصرف       کاربرد  : ملخ ها - شته ها - مگس گ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
حشره کش فنيتروتيون شرکت گلسم (غيرسيستميك، تماسي و گوارشي) كنترل رنج وسيعي از آفات از جمله حشرات مكنده ، برگخوار و ...   حشره كش غيرسيستميك، تماسي و گوارشي از گروه فسفره آلي است كه از طريق مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي حشرات باعث از بين رفتن آنها مي شود، فينتروتيون يكي از كم خطرترين سمو..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر فن والريت حشره كشي است غيرسيستميك از گروه پاپروتروئيدها با اثر تماسي و گوارشي با مقداري خاصيت كنه كشي كه با ايجاد اختلال در كانال هاي سديم در غشاء آكسوني سلول هاي عصبي باعث از بين رفتن آفات مي شود.   موارد مصرف     کاربرد  : مینوز لکه گرد - ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر سايپرمترين حشره كشي غيرسيستمك با اثر تماسي و گوارشي از گروه پايروتروئيدها است كه با باز نگه داشتن كانال سديم در سلول هاي عصبي حشره سبب مرگ آن مي شود. اين حشره كش علاوه بر خاصيت دوركنندگي و ضدتغذيه اي، داراي دوام اثر طولاني نيز مي باشد.   موارد مصرف   &nb..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر   ديازينون حشره كشي است از گروه ارگانو فسفره با اثر تماسي، گوارشي و تنفسي كه با جلوگيري از فعاليت‌ كولين استراز و اختلال در سلول هاي عصبي سبب مرگ حشرات مي‌شود.   موارد مصرف     کاربرد  :  کرم سیب - لیسه سیب - پسیل گل..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
ديمتوآت گل سم حشره كش سيستميك فسفره با اثر تماسي و گوارشي است كه روي كنه‌ها نيز موثر است. ديمتوآت با جلوگيري از كاركرد كولين استراز در سيستم عصبي آفت اختلال ايجاد مي كند. اين حشره كش بيشتر روي آفات مكنده به خصوص شته و تريپس موثر است.     موارد مصرف     ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
ديفلوبنزورون حشره كشي تماسي گوارشي از گروه بنزوئيل اوره است كه در تمامي مراحل پوست اندازي حشره با جلوگيري از سنتز كتين مانع از تشكيل جلد شده و حشره را از بين مي برد. اين سم فاقد خاصيت سيستميك و نفوذ بافت گياه است لذا روي حشرات مكنده بي تاثير مي باشد.   موارد مصرف     ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر دلتامترين حشره‌كشي است بسيار كارآمد از گروه پيروتيروئيدها با اثر تماسي و گوارشي است كه به صورت ضربه اي به فاصله كوتاهي پس از ورود به بدن حشرات آنها را از بين مي برد. دلتامترين چربي دوست است و به راحتي جذب بدن حشرات شده و آنها از بين مي برد. از آنجا كه اثر ضربه اي دارد حشرات ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
حشره كش و كنه كش تماسي و گوارشي با خاصيت تدخيني از گروه فسفره آلي است كه با مهار آنزيم كولين استراز سبب از بين رفتن آفات مي شود. كلرپيريفوس يكي از پرمصرف ترين سموم فسفره در جهان حسوب مي شود كه براي آفات مختلفي به كار مي رود.   موارد مصرف     کاربرد : شپشک استرالیایی - سپردار زرد ..
0تومان
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه اثر فن پروپاترين حشره كش و كنه كش غيرسيستميك، تماسي، گوارشي و دور كننده از گروه پايروتروئيدها است. اين آفت كش اثر ضربه اي و سريع دارد و با ايجاد اختلال در كانال هاي سديم در غشاء آكسوني سلول هاي عصبي حشرات و كنه ها، سبب از بين رفتن آنها مي شود.   موارد مصرف   ..
0تومان
حشره و کنه کش اتیون شرکت گلسم (با اثر تماسي)
توقف فروش
Brand: گلسم مدل: gs
معرفی و نحوه  عملکرد اتيون حشره كش و كنه كشي است از گروه فسفره آلي با اثر تماسي كه با مهار آنزيم كولين استراز در سيستم عصبي آفات اختلال ايجاد كرده و سبب مرگ آنها مي شود.   موارد مصرف     کاربرد برای :     منابع : لینک منبع..
0تومان
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)