منو
سبد شما

تبر

Brand: فیسکارس مدل: XA3
کوتاه اما پویا، این تبر داسی شکل مناسب برای برش شاخه های کوچکتر از درختان است و پوست درخت را نیز به راحتی از کنده درخت جدا میسازد. این تبر با توجه به انتهای دستگیره منحنی شکل عمیق آن، به همراه بدنه تو خالی از جنس فیبر کربن قرار گیری دست در خود را آسان و کاربردی در عین حال ارگونومیک نموده است. تیغه ف..
3,440,000تومان
Brand: فیسکارس مدل: X7
ایده آل برای خرد کردن کیندلینگ و کنده های کوچک تا متوسط برای انجام کارهای بیشتر با هر بار چرخش، آن را عمیق‌تر کنید تعادل کامل و نسبت قدرت به وزن، سرعت چرخش را برای چند برابر کردن قدرت افزایش می دهد، بسیار شبیه به چوب بیسبال آلومینیومی تکنیک انحصاری آسیاب تیغه لبه تیزتری را برای تماس بهتر و ..
3,250,000تومان
Brand: برگر-berger مدل: 5431
برگر یکی از تولیدکنندگان بزرگ آلمانی ابزارهای برش برای باغبانی، پرورش میوه،گل‌کاری، جنگل‌داری و نیازهای فنی است. سازنده ،ابزارهای دست ساز و با کیفیت بالا و قابل اعتماد را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهد. راحتی محصول و ایمنی کار برای شرکت برگر از اهمیت بالایی برخوردار است.این شرکت قویاً معتقد است ک..
750,000تومان
Brand: بهکو مدل: BX-1.0-400
  خرید تبر باغبانی جزو جدا نشدنی از هر باغبان و یا گردشگری می باشد و بهکو با تبر های منحصر به فرد خود توانسته نیاز این اقشار را مرتفع نماید . تبر مدل BX-1.0-400 در واقع مشابه و های کپی تبرهای باهکوی فرانسه می باشد ولی به جرات میتوان گفت کیفت قابل رقابتی نیز با این کمپانی را داراست . این تبر در 5 ..
550,000تومان
Brand: بهکو مدل: BX-1.6-800
  خرید تبر باغبانی جزو جدا نشدنی از هر باغبان و یا گردشگری می باشد و بهکو با تبر های منحصر به فرد خود توانسته نیاز این اقشار را مرتفع نماید . تبر مدل BX-1.6-800 در واقع مشابه و های کپی تبرهای باهکوی فرانسه می باشد ولی به جرات میتوان گفت کیفت قابل رقابتی نیز با این کمپانی را داراست . این تبر ..
0تومان
Brand: بهکو مدل: BX-1.25-700
  خرید تبر باغبانی جزو جدا نشدنی از هر باغبان و یا گردشگری می باشد و بهکو با تبر های منحصر به فرد خود توانسته نیاز این اقشار را مرتفع نماید . تبر مدل BX-1.25-700 در واقع مشابه و های کپی تبرهای باهکوی فرانسه می باشد ولی به جرات میتوان گفت کیفت قابل رقابتی نیز با این کمپانی را داراست . این تبر..
0تومان
Brand: بهکو مدل: BX-0.8-380
  خرید تبر باغبانی جزو جدا نشدنی از هر باغبان و یا گردشگری می باشد و بهکو با تبر های منحصر به فرد خود توانسته نیاز این اقشار را مرتفع نماید . تبر مدل BX-0.8-380 در واقع مشابه و های کپی تبرهای باهکوی فرانسه می باشد ولی به جرات میتوان گفت کیفت قابل رقابتی نیز با این کمپانی را داراست . این تبر در 5 ..
0تومان
Brand: بهکو مدل: BX-0.6-360
  خرید تبر باغبانی جزو جدا نشدنی از هر باغبان و یا گردشگری می باشد و بهکو با تبر های منحصر به فرد خود توانسته نیاز این اقشار را مرتفع نماید . تبر مدل BX-0.6-360 در واقع مشابه و های کپی تبرهای باهکوی فرانسه می باشد ولی به جرات میتوان گفت کیفت قابل رقابتی نیز با این کمپانی را داراست . این تبر در 5 ..
0تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)