منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

کود EM تحت لیسانس ژاپن

کود EM  تحت لیسانس ژاپن
کود EM تحت لیسانس ژاپن
ضمانت اصالت کالا
ضمانت اصالت کالا
برابری کالای خریداری شده با محصول موجود در سایت
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
پاسخگویی به سوالات شما در 24 ساعت روز
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
درگاه پرداخت مطمئن ثبت شده به نام فروشگاه انبار سبز
  • مدل: EM
260,000تومان
بدون مالیات: 260,000تومان

کود EM

EM حاوی 120 نوع میکروارگانیسم سودمند می باشد. این تکنولوژیی توسط پروفسور هیگا در ژاپن کشف و 30 سال است که از طریق سازمان جهانی emro در بیش از 150 کشور جهان ترویج می گردد.

محصول EM در مزارع و باغ ها جهت تقویت و افزایش کیفیت و احیا بافت خاک و برانگیخته شدن رشد و تولید کمپوست بکار برده می شود. کود EM با بالانس مطلوب میکرو اورگانیسم ها و تولید مواد بیواکتیو در فرایند تخمیر به خاک ،گیاه و محیط زیست یاری می رساند.

روش های کاربرد :

برای هر هکتار از مزارع 40 لیتر و برای هر هکتار درخت از باغات 20 لیتر EM را با حداقل 10 برابر آب رقیق  و در سیستم آبیاری استفاده شود و برای محلول پاشی به نسبت 1 به 1000 لیتر آب به گیاهان و درختان محلول پاشی شود. برای گلخانه و سبزی صیفی 3 درصد کارایی بالایی خواهد داشت.

 

تهیه کمپوست و ورمی کمپوست

جهت بهبود تجزیه مواد آلی ، تسریع فرایند وبالانس میکروارگانیسم ها در تولید کمپوست 1  تا 10 لیتر و در تولید ورمی کمپوست 1 لیتر کود EM و در تولید ورمی کمپوست 1 لیتر کود EM را به ازای هر مترمکعب مواد آلی با حداقل 10 برابر آب رقیق و بر پشته ها محلول پاشی نمایید.

 

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب