منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

مرگ موش طعمه تازه برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی

مرگ موش طعمه تازه برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی
مرگ موش طعمه تازه برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی
ضمانت اصالت کالا
ضمانت اصالت کالا
برابری کالای خریداری شده با محصول موجود در سایت
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
پاسخگویی به سوالات شما در 24 ساعت روز
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
درگاه پرداخت مطمئن ثبت شده به نام فروشگاه انبار سبز
  • مدل: طعمه تازه-fresh bait
0تومان
بدون مالیات: 0تومان

این محصول دقیقا مشابه موش کش  برودیتاپ پاستا می باشد شما میتوانید از این لینک برای خرید آن استفاده نمایید

مرگ موش طعمه تازه(fresh bait) برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی

معرفی :

برادیفاکوم موش کش آنتی گواگولانت و بازدارنده چرخه ویتامین k1  می باشد . برادیفاکوم بر علیه موش های خانگی ( ورامین قهوه ای، سیاه، مهاجر ) ، کشاورزی ، انباری استفاده می شود. واکس بلوک برادیفاکوم بسیار موثر ، با طعم جذاب و فرمول جدید است که برای موش ها فوق العاده جلب کننده بوده و همچنین  هیچ مقاومتی برای موش ها ایجاد نمیکند.

موش ها  بعد از خوردن طعمه ، دور از مکان طعمه گذاری و بدون استرس از بین می روند و به این صورت بقیه جوندگان به این موضوع مشکوک نشده و به خوردن طعمه ها ادامه میدهند تا زمانی که تمام موش ها از بین بروند.

نحوه استفاده برای موش خانگی :

برای موش  خانگی بیشتر از ۵۰ گرم از این محصول استفاده می شود. فاصله های طعمه گذاری ۵ متر باشد. در صورت آلودگی شدید فاصله ها را به ۲ متر کاهش دهید. طعمه گذاری حتما با دستکش انجام شود. در طی ۱۰ تا ۱۴ روز طعمه ها را مرتب مورد بازدید قرار دهید و طعمه هایی را که توسط جوندگان خورده شده یا توسط آب خسارت دیده و یا این که توسط مواد آلوده کننده کثیف شده است را با دستکش تعویض نمایید.

نحوه استفاده برای موش صحرایی :

برای موش صحرایی ۱۰۰ گرم از این محصول استفاده می شود. با استفاده از دستکش طعمه ها را با فاصله ۱۰ متری از هم قرار دهید در صورتیکه میزان آلودگی بالا باشد فاصله طعمه گذاری ۵ متر شود. طعمه ها را جا به جا و پراکنده نکنید. اگر ۷ تا ۱۰ روز بعد از طعمه گذاری علایم فعالیت موش ها نزدیک طعمه ها مشاهده نشد طعمه ها را نزدیک لانه موش ها که فعالیت موش ها بیشتر است منتقل کنید.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب