مرگ موش طعمه تازه برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی

در انبار(موجود) مرگ موش طعمه تازه برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی

این محصول دقیقا مشابه موش کش  برودیتاپ پاستا می باشد شما میتوانید از این لینک برای خرید آن استفاده نمایید

مرگ موش طعمه تازه(fresh bait) برادیفاکوم اسپانیایی فوق العاده جذاب 500 گرمی

معرفی :

برادیفاکوم موش کش آنتی گواگولانت و بازدارنده چرخه ویتامین k1  می باشد . برادیفاکوم بر علیه موش های خانگی ( ورامین قهوه ای، سیاه، مهاجر ) ، کشاورزی ، انباری استفاده می شود. واکس بلوک برادیفاکوم بسیار موثر ، با طعم جذاب و فرمول جدید است که برای موش ها فوق العاده جلب کننده بوده و همچنین  هیچ مقاومتی برای موش ها ایجاد نمیکند.

موش ها  بعد از خوردن طعمه ، دور از مکان طعمه گذاری و بدون استرس از بین می روند و به این صورت بقیه جوندگان به این موضوع مشکوک نشده و به خوردن طعمه ها ادامه میدهند تا زمانی که تمام موش ها از بین بروند.

نحوه استفاده برای موش خانگی :

برای موش  خانگی بیشتر از ۵۰ گرم از این محصول استفاده می شود. فاصله های طعمه گذاری ۵ متر باشد. در صورت آلودگی شدید فاصله ها را به ۲ متر کاهش دهید. طعمه گذاری حتما با دستکش انجام شود. در طی ۱۰ تا ۱۴ روز طعمه ها را مرتب مورد بازدید قرار دهید و طعمه هایی را که توسط جوندگان خورده شده یا توسط آب خسارت دیده و یا این که توسط مواد آلوده کننده کثیف شده است را با دستکش تعویض نمایید.

نحوه استفاده برای موش صحرایی :

برای موش صحرایی ۱۰۰ گرم از این محصول استفاده می شود. با استفاده از دستکش طعمه ها را با فاصله ۱۰ متری از هم قرار دهید در صورتیکه میزان آلودگی بالا باشد فاصله طعمه گذاری ۵ متر شود. طعمه ها را جا به جا و پراکنده نکنید. اگر ۷ تا ۱۰ روز بعد از طعمه گذاری علایم فعالیت موش ها نزدیک طعمه ها مشاهده نشد طعمه ها را نزدیک لانه موش ها که فعالیت موش ها بیشتر است منتقل کنید.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

پرداخت بانک ملت

دارای مجوز از شبکه شتاب کشور

ضمانت اصالت کالا

  • کد محصول: طعمه تازه-fresh bait
  • Out of stock در انبار(موجود)
  • 30,000تومان