منو
سبد شما
کاربران گرامی ارسال سفارشات در ایام عید فقط در روزهای غیر تعطیل رسمی انجام میگیرد

موش کش

تولید کننده: یونیکم - unichem مدل: wax block
موش کش برودیفاکوم واکس تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) بسیار مقاوم در برابر محیط زیست (مخصوصا برای مکان های مرطوب و بیرونی مناسب است) حاوی نگهدارنده ای است که از ریختن جلوگیری می کند و طعمه را از باکتری ها و قارچ ها محافظت می کند بسیار موثر با توجه به اقدام تاخیر ( باع..
22,500تومان
بدون مالیات:22,500تومان
تولید کننده: یونیکم - unichem مدل: pasta
موش کش برودیفاکوم پاستا توضیحات تکمیلی به زودی تاثیر بسیار بالا در دوز های کم ( یک طعمه ) اضافه شدن روغن و چربی برای حفظ رطوبت و نرمی طولانی مدت طعمه دارای ترکیبات ضد اکسیداسیون طعمه برای استفاده طولانی مدت مخصوص مناطقی که غذاهای طبیعی جوندگان در دسترس است( محیط آشپزخانه ، ا..
46,000تومان
بدون مالیات:46,000تومان
تولید کننده: یونیکم - unichem مدل: pelet
موش کش برومادیالون پلت توضیحات تکمیلی به زودی..
21,500تومان
بدون مالیات:21,500تومان
مدل: اسپری دافع جوندگان-نیم لیتری
اسپری دافع جوندگان (Reprod)- نیم لیتری محلولی کاملا طبیعی ، فاقد هر گونه ترکیبات شیمیایی و سمی می باشد.این محصول ارگانیک ، با تاثیر فیزیکی بر روی رفتار جوندگان ، سبب دور شدن آنها از برخی مکانهای حساس شده و با باقی ماندن در محل ، از ورود موش ها پیشگیری به عمل می آورد.پاشش این محصول سطوح بسیاری ر..
15,000تومان
بدون مالیات:15,000تومان
مدل: اسپری دافع جوندگان
اسپری دافع جوندگان (Reprod)- ا لیتری محلولی کاملا طبیعی ، فاقد هر گونه ترکیبات شیمیایی و سمی می باشد.این محصول ارگانیک ، با تاثیر فیزیکی بر روی رفتار جوندگان ، سبب دور شدن آنها از برخی مکانهای حساس شده و با باقی ماندن در محل ، از ورود موش ها پیشگیری به عمل می آورد.پاشش این محصول سطوح بسیاری را از ..
25,000تومان
بدون مالیات:25,000تومان
مدل: تله موش
  تله ای زنده گیر ، کم حجم ، سبک بوده که قابلیت به دام انداختن چندین موش را داراست. این تله متناسب با رفتار موش ها طراحی و از جنس پلاستیک مقاوم با پوشش فلزی تولید شده است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به قابلیت شستشو بودن و استفاده چندباره اشاره نمود.   توضیحات محصول مزایای اختصا..
25,000تومان
بدون مالیات:25,000تومان
مدل: rodent clue board-چسبی کتابی
تله موش چسبی ( کتابی تاشو ) - با عصاره بادام زمینی ساخت کشور کره جنوبی حاوی 2 عدد تله چسبی مزیتی که این تله نسبت به تله های چسبی دیگر دارد این است که آغشته به عصاره بادام زمینی که از خورا کی های محبوب موش  است ،می باشد. و نیازی دیگر به قرار دادن خوراکی بر روی آن برای جذب موش نمیباشد . تله..
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: doom
چسب موش کتابی doom بی ضرر برای انسان تله کتابی یکی از موثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های خانگی و بزرگ بوده و به راحتی قابل استفاده است. از این محصول می توان در کارخانجات ،منازل،آپارتمان ها ، هتل ها،رستوران ها ،انباری ها استفاده نمود...
7,000تومان
بدون مالیات:7,000تومان
مدل: تله چسب موش کتابی
تله چسبی موش (کتابی تاشو) غیرسمی تله کتابی نبرد یکی ازموثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های بزرگ بوده وبراحتی قابل استفاده است. خطوط تعبیه شده برروی تله کتابی این امکان را ایجاد می کند تا مصرف کننده بتواند آن را به سهولت به اشکال مختلف درآورده ودرمکان های گوناگون ازآن استفاده نماید. ازاین ..
7,000تومان
بدون مالیات:7,000تومان
مدل: راتوک(ratook)
راتوک محصول جديد است که بعنوان دور کننده انواع حشرات، جوندگان مثل موشهای خانگی و صحرايي، خرگوش، خارپشت، بعضی از گوزنها، آهوان و ... در اماکن بهداشتي، روي کابلهاي برق، لوله هاي گاز همچنين مزارع و باغات کاربرد دارد...
38,000تومان
بدون مالیات:38,000تومان
مدل: any bait
موش کش آنی بلوک حبه ای 200 گرمی طعمه موش کش برای مبارزه با موش های خانگی است. حتی المکان بدون تماس با دست در سه نقطه از مسیر موش ها با فاصله طعمه گذاری کنید . سپس دست ها را با آب و صابون بشویید...
0تومان
بدون مالیات:0تومان
مدل: طعمه فرومونی
این طعمه حاوی ترکیبات فرومونی (جلب کننده جنسی) موش های نر و ماده بوده و همین امر سبب شده است که در مکانهای مختلف به ویژه در شرایط وفور غذا برای موش ، به میزان زیاد به این طعمه جلب شوند. این محصول بر پایه ترکیبات بیولوژیکی و غیر سمی فرآوری شده که می تواند موش ها را از فاصله حدود 10 متری به خود جلب نم..
5,000تومان
بدون مالیات:5,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)