منو
سبد شما

کاربران گرامی بعد از اتمام خرید تمامی گزارشات خرید ( از جمله تاَییدسفارش و همچنین ارسال کد رهگیری ) از سر شماره 10005542  به موبایل شما پیامک خواهد شد

بذر گوجه فرنگی سوپرسان هورسان قوطی 100 گرمی

بذر گوجه فرنگی سوپرسان هورسان قوطی 100 گرمی
بذر گوجه فرنگی سوپرسان هورسان قوطی 100 گرمی
ضمانت اصالت کالا
ضمانت اصالت کالا
برابری کالای خریداری شده با محصول موجود در سایت
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
پاسخگویی به سوالات شما در 24 ساعت روز
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
پرداخت مطمئن بانک ملی و ملت
درگاه پرداخت مطمئن ثبت شده به نام فروشگاه انبار سبز
  • مدل: سوپرسان
0تومان
بدون مالیات: 0تومان

گوجه فرنگی گیاهی است علفی و یکساله از خانواده بادمجانیان (solanaceae) با نام علمی                  Lycopersicum esculentum
گوجه فرنگی دارای ارقام متنوعی است و تا کنون بیش از 1000 رقم از آن گزارش شده است .
 مهمترین آنها که در ایران کشت می شوند عبارتند از :
-    اوربانا: رقمی است پر محصول که به علت دارا بودن مزه خوب و خوشرنگ بودن آن بیش از سایر ارقام در تازه خوری و تهیه رب کچاپ به کار می رود . رشد ساقه اوربانا هر چند عمودی است (پابلند ) ولی به قیم احتیاجی نیست . به منظور هرس باید از قیم استفاده نمود .
-    رد کلود : رقمی است پر محصول و نیمه پابلند . اندازه میوه متوسط است و چنانچه هنگام رشد هنوز گرمای کافی موجود باشد ، میوه دادن این رقم ادامه دارد
-    کل جی : رقمی است پر محصول و پا کوتاه ، میوه این رقم تخم مرغی شکل بوده و دارای پوست سختی است . از این نظر برای حمل به مناطق دور دست بسیار مناسب است .
-    ارقام دیگری که کشت آن در ایران کم و بیش رایج اند عبارتند از مبیل، سوپر کوئین، سوپر کریستال، سوپر چف، رد تاپ ، رد جرس ، و وسترن رد .
 
 
توصیه های کوتاه در مورد گوجه فرنگی
بهترین درجه حرارت برای رشد 19- 29 درجه است و در گرمای 35 درجه رشد آن متوقف می شود.
گوجه فرنگی را می توان در کلیه خاک ها کشت داد ولی اگر زودرسی مورد توجه باشد، خاک های سبک ( نه خیلی سبک )ترجیح داده می شود. از کشت در خاک های شور و قلیایی باید اجتناب نمود. زیرا با افزایش سطوح هدایت الکتریکی، میزان پوسیدگی گلگاه و عملکرد غیر بازارپسندی افزایش میابد.
توجه داشته باشید گلهایی که تبدیل به میوه نمی شوند به احتمال قوی گرده افشانی در آنها صورت نگرفته، برای این منظور شاخه ها را هر چند روز بر روی همدیگر تکان دهید. زمانیکه تعداد خوشه های گل دهنده به اندازه کافی تولید گردیدند، جوانه انتهایی باید قطع گردد تا رشد طولی آن متوقف شود تا مواد غذایی متوجه کیفیت میوه گردد.
 

نوع بذرگوجه فرنگی
نام تجاری واریته سوپر سان 
نوع بسته بندیقوطی 100گرمی
 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب